TEL: (+48) 727 020 900
facebook

O nas

Żeglarstwo jest naszą pasją.

Zajmujemy się profesjonalną organizacją rejsów na jachtach żaglowych.

W Grecji żeglujemy sprawdzonym i wygodnym jachtem Oceanis 43, posiadającym 4 dwuosobowe kabiny, 2 łazienki z prysznicami, w pełni wyposażoną kuchnię, salon, ponton z silnikiem oraz wszystkie niezbędne udogodnienia, konieczne do zapewnienia nam bezpiecznych i komfortowych chwil podczas wakacji na jachcie.

W trakcie organizowanych przez nas rejsów popłyniesz w najciekawsze miejsca, nietknięte masową turystyką, gdzie poznasz Grecję od zupełnie innej strony.
Proponujemy spokojny, urokliwy rejon żeglarski połączony z pięknymi widokami, jakie oferuje właśnie archipelag wysp Jońskich. Czeka tu na Ciebie piękna, słoneczna pogoda, błękitna i ciepła woda, wspaniałe i rozległe plaże oraz relaks w nadmorskich miasteczkach i klimatycznych tawernach.

Niewielkie miasteczka znajdujące się na wyspach zbudowane są w typowo śródziemnomorskim stylu. Białe domki z czerwonymi lub niebieskimi dachami, ozdobione kwiatami okiennice, wąskie, kręte uliczki i mnóstwo romantycznych zakątków, a wszystko to w otoczeniu starożytnych zabytków, które trudno zliczyć. Zielona od lasów sosnowych i gajów oliwnych, pachnąca kwiatem pomarańczy.

Zachwycająca niepowtarzalną scenerią, pełna miłych niespodzianek. Błękitne groty, białe klify i piaszczyste plaże z każdym rokiem przyciągają rzesze turystów z całego świata.
Zamiast siedzieć wiele godzin w autokarze, spędzisz czas oglądając przepiękne widoki z pokładu jachtu. Czując wiatr we włosach i słońce na twarzy dotrzesz do miejsc niedostępnych dla uczestników wycieczek organizowanych przez biura podróży.

Poczucie luzu i wolności to podstawa podczas organizowanych przez nas rejsów, w których nie mamy sztywnych planów. Z każdą ekipą indywidualnie ustalamy ilość pływania i zwiedzania oraz to ile czasu spędzimy w danym miejscu. Rejs jest idealnym rozwiązaniem dla osób które są w stanie skompletować  załogę i wyczarterować cały jacht.

Podczas rejsu, jachtem kieruje kapitan, który prowadzi jacht wyznaczoną trasą. Kapitan czuwa nad bezpieczeństwem załogi i atmosferą panującą na jachcie.

To pasja sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.